Logilink | HDMI type A male,1.4 version, | HDMI | HDMI | HDMI to HDMI | 3 m
- TootjadLogilink
- Mudel: CH0038
- Saadavus: 5
-
5€
Logilink | HDMI type A male,1.4 version, | HDMI | HDMI | HDMI to HDMI | 3 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.113 kg |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| Net weight | 0.11 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2990 pc(s) |
| PET | 3.00 g |
| Pistmik 1 | HDMI |
| Pistmik 2 | HDMI |
| Producer | Logilink |
| Producer product family | HDMI type A male,1.4 version, |
| Sugu | Male/Male |
| Tare weight (kg) | 0.003 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | HDMI to HDMI |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: logilink hdmi type a male, 14 version, hdmi hdmi hdmi to hdmi 3 m, ch0038, logilink, audiovideo kaablid










